News

Listy startowe na egzamin 30.03.2014

Szanowni Państwo!

Zamieszczamy wstępne listy startowe na jutrzejszy egzamin.

Od godz. 8:15 można w sekretariacie regulować płatności oraz należy potwierdzać swoją obecność.

Rozprężalnia przewidziana jest na placu zewnętrznym, natomiast egzamin odbędzie się na hali.

Prosimy o punktualne przybycie oraz wjeżdżanie na halę.

Próba ujeżdżenia – odznaka srebrna

Godz. 9:00

Lp.

Nazwisko

Imię

Koń

1

Perek

Julia

Alchemia

2

Gajewska

Dorota

Kajetan

3

Dąbrowska

Karolina

Brendy

4

Łuniewska

Maria

 

5

Kuligowska

Anna

Błysk

6

Kornacki

Daniel

Alchemia

 

Próba ujeżdżenia – odznaka brązowa

Godz. 10:00 (orientacyjnie)

Lp.

Nazwisko

Imię

Koń

1

Rakowska

Agnieszka

Jegomość

2

Ciechowicz

Marta

Frida

3

Wieczorkiewicz

Aleksandra

Fabia

4

Adamowicz

Anna

Brendy

5

Kibler

Anna

Błysk

6

Kott

Joanna

Volvo

7

Kaczmarz-Chojnacka

Karolina

Merci

8

Kmiecińska-Wasiak

Martyna

Impuls

9

Grajda

Antonina

Frida

10

Cieślakowska

Julia

Fabia

11

Bonicz

Aleksandra

Jegomość

12

Czajkowska

Patrycja

 

13

Koniecka

Martyna

Sroka

 

Wstępne listy startowe (warunkiem przystąpienia do próby skoków jest zaliczenie próby ujeżdżenia)

Próba skoków – odznaka srebrna

Godz. 11:30 (orientacyjnie)

Lp.

Nazwisko

Imię

Koń

1

Perek

Julia

Alchemia

2

Gajewska

Dorota

Gwidona

3

Dąbrowska

Karolina

Brendy

4

Łuniewska

Maria

 

5

Kuligowska

Anna

Błysk

6

Kornacki

Daniel

Alchemia

 

Próba skoków – odznaka brązowa

Godz. 11:45 (orientacyjnie)

Lp.

Nazwisko

Imię

Koń

1

Rakowska

Agnieszka

Jegomość

2

Ciechowicz

Marta

Frida

3

Adamowicz

Anna

Brendy

4

Kibler

Anna

Błysk

5

Kott

Joanna

Volvo

6

Głębocki

Daniel

Fryz

7

Grajda

Antonina

Frida

8

Bonicz

Aleksandra

Jegomość

9

Kaczmarz-Chojnacka

Karolina

Merci

10

Kmiecińska-Wasiak

Martyna

Impuls

11

Czajkowska

Patrycja

 

12

Koniecka

Martyna

Sroka

13

Działo

Aleksandra

Gwidona

14

Wieczorkiewicz

Aleksandra

Fabia (kuc)

15

Szopa

Wiktoria

Timur (kuc)

16

Dec

Justyna

Fabia (kuc)

17

Cieślakowska

Julia

Fabia (kuc)

 

Godz. 12:45 (orientacyjnie) część stajenna i teoria (kolejność dowolna, najpierw srebrna odznaka).

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie wydarzenia.

 

Życzymy powodzenia!