News

Aż dwie eliminacje OMPMiD
​w TKKF HUBERT

W tym roku w naszym klubie odbędą się aż dwie eliminacje III edycji Otwartego Mazowieckiego Pucharu Dzieci i Młodzików. We wrześniu 2013 gościliśmy OMPMiD w zastępstwie za inny klub, ale mimo krótkiego czasu na przygotowanie, zawody uważamy za bardzo udane. Galeria zdjęć z tych zawodów do obejrzenia na naszym funpage’u.
W 2014 OMPMiD obejmuje sześć jednodniowych zawodów eliminacyjnych oraz jednodniowy finał (rozgrywanych w ramach zawodów regionalnych lub towarzyskich). Więcej...
W naszym klubie odędzie się III (15.06., niedziela, w ramach zawodów regionalnych w skokach przez przeszkody) i V eliminacja (20.09., sobota, jako zawody towarzyskie).
Rywalizacja OMPMiD odbywa się na zasadach konkursów towarzyskich w dwóch konkursach: Próbie Caprillego oraz konkursie skoków. Łączny wynik obu konkursów zaliczany jest do klasyfikacji OMPMiD.    
Klasyfikacja OMPMiD prowadzona jest w dwóch kategoriach:
Młodzicy - wiek 9-11 lat, startujący na kucach o wzroście kuca do maksymalnie gr. D (pomiar w kłębie 148 cm).
Dzieci - wiek 11-14 lat, startujący na kucach i koniach.
Szczegółowe informacje, wymagania i zasady rankingu znajdują się w Regulaminie.
Programy Prób Caprillego – dla I, II i III eliminacji program CAP-40-LL-4 oraz dla IV, V, VI eliminacji i finału program CAP-60-L-1.
Więcej informacji na temat Prób Caprillego, programów, OMPMiD, Pony Games i innych na stronie internetowej.
Serdecznie zapraszamy do udziału jako zawodnicy oraz widzowie. A może nawet sponsorzy? :)
Szczegółowe informacje bezpośrednio przed zawodami na naszej stronie, funpage'u, stronie OMPMiD i portalach jeździeckich.
(W tekście wykorzystano materiały przygotowane przez L.D. )