News

Wyniki ZT-A, OMPMiD, ZT-B

Konkurs nr 1, ujeżdżenie, klasa L-10R

LP

Imię

Nazwisko

Klub

Koń

Wynik

1

Lilinne

Van Luicken

nz

Mickey Mause

7,1

 

Konkurs nr 2, ujeżdżenie, klasa L-2

LP

Imię

Nazwisko

Klub

Koń

Sędzia M

Sędzia C

Wynik

1

Agata

Mikołajczyk

JKS Imperial

Niobe

65,000

62,273

63,637

2

Sabina

Grzejdziak

TKKF Hubert Warszawa

Gwidona

64,091

60,455

62,273

 

Konkurs nr 3, ujeżdżenie, klasa L-4

LP

Imię

Nazwisko

Klub

Koń

Sędzia M

Sędzia C

Wynik

1

Sabina

Grzejdziak

TKKF Hubert Warszawa

Gwidona

64,545

61,818

63,182

2

Agata

Mikołajczyk

JKS Imperial

Niobe

61,591

61,364

61,478

3

Katarzyna

Sawicka

nz

Bemol

58,636

62,273

60,455

4

Katarzyna

Anuszewska

nz

Vadrouille

50.091

58,409

58,409

 

Gabriela

Gadomska

TKKF Hubert Warszawa

Timur

Elim.

Elim.

Elim.

 

Konkurs nr 4, ujeżdżenie, klasa C-3

LP

Imię

Nazwisko

Klub

Koń

Sędzia M

Sędzia C

Wynik

1

Agata

Mikołajczyk

JKS Imperial

Luxus

61,324

61,818

61,571

Sędzia Główny: Beata Libera

Sędzia C: Beata Libera

Sędzia M: Ewa Metera

 

Konkurs nr 5, Próba Caprillego CAP-60-L-1, wys. 50 cm

LP

Imię

Nazwisko

Rocz.

Klub

Koń

Wynik

1

Zuzanna

Kwaśniewska

M 02

KU AZS PW Warszawa

Lukrecja gr. A1

65,139

2

Ewa

Strzeszewska

JM 03

nz

Inn gr. B

64,861

3

Lilinne

Van Luicken

 

nz

Mickey Mause

64,722

4

Klara

Krasnodębska

 

TKKF Hubert Warszawa

Morus

61,806

5

Karolina

Bar

M 04

nz

Pliszka gr. A1

58,194

6

Zofia

Kaźmierowska

M 03

nz

Frankenhoehe's Aura

56,389

7

Natalia

Kotyra

M 03

SHS Grobice

Virtual gr. D

55,139

Sędzia Główny: Beata Libera

Skład orzekający: Beata Libera, Ewa Metera

 

Konkurs nr 7, skoki, dokładności, wys. 50 cm

Ilość przeszkód/skoków: 9/9      Dystans: 400 m

Tempo: 300 m/min.                   Norma czasu: 80"

LP

Imię

Nazwisko

Rocz.

Klub

Koń

Pkt

Czas

1-6.

Natalia

Kotyra

M 03

SHS Grobice

Virtual gr. D

0

78,98

1-6.

Zuzanna

Kwaśniewska

M 02

KU AZS PW Warszawa

Lukrecja gr. A1

0

62,24

1-6.

Ewa

Strzeszewska

JM 03

nz

Inn gr. B

0

69,95

1-6.

Ewa

Strzeszewska

JM 03

nz

Inn gr. B

0

71,11

1-6.

Wiktoria

Trydulska

 

KJ Wilczeniec

Bolek

0

67,10

1-6.

Lilinne

Van Luicken

 

nz

Mickey Mause

0

76,02

7

Natalia

Kotyra

M 03

SHS Grobice

Virtual gr. D

2

85,79

8

Karolina

Bar

M 04

nz

Pliszka gr. A1

4

95,41

 

Karolina

Bar

M04

nz

Lukrecja gr. A1

Elim

 

 

Zofia

Kaźmierowska

M 03

nz

Frankenhoehe's Aura

Elim

 

 

Konkurs nr 8, skoki, dokładności, wys. 60 cm

Ilość przeszkód/skoków: 9/9      Dystans: 400 m

Tempo: 325 m/min.       Norma czasu: 74"

LP

Imię

Nazwisko

Rocz.

Klub

Koń

Pkt

Czas

1-6.

Agnieszka

Batorska

M 01

nz

Gardenia

0

63,59

1-6.

Joanna

Mazurek

J 95

nz

Nadia

0

61,89

1-6.

Julia

Mroczek

 

nz

Kurhan

0

65,67

1-6.

Michał

Strzeszewski

JM 00

bpk MAZ

Lolek gr.

0

58,56

1-6.

Michał

Strzeszewski

JM 00

bpk MAZ

Lolek gr.

0

54,57

1-6.

Wiktoria

Trydulska

 

KJ Wilczeniec

Bolek

0

63,25

7

Zofia

Kaźmierowska

M 03

nz

Frankenhoehe's Aura

1

74,59

 

Gabriela

Gadomska

 

TKKF Hubert Warszawa

Timur

Elim

 

 

Konkurs nr 9, skoki, dokładności z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm

Ilość przeszkód/skoków: 9/10    Dystans: 530 m

Tempo: 325 m/min.       Norma czasu: 98"

LP

Imię

Nazwisko

Rocz.

Klub

Koń

Pkt

Czas

1

Zuzanna

Kwaśniewska

M 02

KU AZS PW Warszawa

Pliszka

0

97,30

2

Helena

Grabowska

JM 00

SKJ Legia-Kozielska Warszawa

Kros GB gr. C

0

100,59

3

Julia

Mroczek

 

nz

Kurhan

0

93,01

4

Joanna

Mazurek

J 95

nz

Nadia

0

85,02

5

Łukasz

Kuzawiński

 

nz

Hajla

0

83,72

6

Agnieszka

Batorska

M 01

nz

Gardenia

0

82,75

7

Aleksandra

Prill

 

nz

Aramis

0

81,89

8

Natalia

Telechowska

 

TKKF Hubert Warszawa

Fabia gr.

1

90,40

9

Wiktoria

Jastrzębska

 

nz

Elipsa

2

100,76

Sędzia Główny: Jan Kotowski

Skład orzekający: Ewa Metera, Jan Kotowski, Leszek Doraczyński

Gospodarz Toru: Włodzimierz Kościesza

 

Konkurs nr 10, skoki klasa LL, zwykły, wys. 80 cm

Ilość przeszkód/skoków: 9/10    Dystans: 530 m

Tempo: 350 m/min.       Norma czasu: 91"

LP

Imię

Nazwisko

Rocz.

Klub

Koń

Pkt

Czas

1

Helena

Grabowska

JM 00

SKJ Legia-Kozielska Warszawa

Kros GB gr. C

0

61,53

2

Wiktoria

Jastrzębska

 

nz

Elipsa

0

62,25

3

Agnieszka

Batorska

M 01

nz

Gardenia

0

65,66

4

Lena

Lewińska

 

TKKF Hubert Warszawa

Frida

0

74,87

5

Katarzyna

Sawicka

 

nz

Bemol

0

76,78

6

Marta

Gajewska

 

TKKF Hubert Warszawa

Haike

0

77,06

7

Joanna

Mazurek

95

nz

Nadia

0

80,69

8

Aleksandra

Prill

 

nz

Aramis

0

85,69

9

Natalia

Telechowska

 

TKKF Hubert Warszawa

Fabia gr.

18

112,93

 

Katarzyna

Bojar

 

TKKF Hubert Warszawa

Gwidona

Elim

 

 

Aleksandra

Kuklińska

 

TKKF Hubert Warszawa

Kajetan

Elim

 

 

Łukasz

Kuzawiński

 

nz

Hajla

Elim

 

 

Konkurs nr 11, skoki klasa L, z ustalonym czasem 60 sek., wys. 100 cm

LP

Imię

Nazwisko

Rocz.

Klub

Koń

Pkt

Czas

1

Marian

Kurchan

S

KJ Szwadron Jazdy RP St. Miłosna

Dancer

18

78,25

2

Marta

Barrington

JM 99

nz

Labrador

16

64,68

3

Kamila

Górecka

S

KJ Szwadron Jazdy RP St. Miłosna

Nimfa

16

65,53

4

Łukasz

Kościesza

MJ 92

TKKF Hubert Warszawa

Celebra

14

66,09

 

Konkurs nr 12, klasa L1, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 105 cm

Ilość przeszkód/skoków: 8/8      Dystans: 400 m

Tempo: 350 m/min.       Norma czasu: 69"

LP

Imię

Nazwisko

Rocz.

Klub

Koń

Pkt

Czas

1

Marta

Barrington

JM 99

nz

Labrador

44

49,25

2

Marian

Kurchan

S

KJ Szwadron Jazdy RP St. Miłosna

Dancer

44

52,00

3

Łukasz

Kościesza

MJ 92

TKKF Hubert Warszawa

Celebra

44

63,35

4

Kamila

Górecka

S

KJ Szwadron Jazdy RP St. Miłosna

Nimfa

38

75,00

Sędzia Główny: Jan Kotowski

Skład orzekający: Jan Kotowski, Ewa Metera, Leszek Doraczyński

Gospodarz Toru: Włodzimierz Kościesza