Instruktorzy

Gajewska Marta

Instruktor rekreacji ze specjalnością jazda konna od 2012 r. oraz Instruktor Szkolenia Podstawowego PZJ od 2013 r. Posiada złotą odznakę PZJ.

Grzebiela Elżbieta

Instruktor sportu jeździeckiego. Klubowicz od kilkunastu lat, członek Komisji Rewizyjnej przy Zarządzie TKKF HUBERT w obecnej kadencji. Posiada III licencję w skokach przez przeszkody. Doskonale jeździ na nartach i snowboardzie, lubi żeglować.

Jakubik-Majewska Sara

Prowadzi jazdy indywidualne oraz uczestniczy w zajęciach z hipoterapii. Instruktor rekreacji ze specjalnością jazda konna od 2008 roku oraz hipoterapia, od 2011 instruktor szkolenia podstawowego PZJ. Jest członkiem klubu od wielu lat. Wychowawca i instruktor na obozach letnich w Koczku. Posiada srebrną odznakę PZJ.

Janiszewska Dorota

Kierowniczka stajni od sześciu kadencji, instruktor rekreacji ze specjalnością jazda konna. Tradycyjnie prowadzi jazdy we środy i niedziele. Jest wieloletnim kierownikiem obozów w Koczku. Zajmuje się naturalnymi metodami szkolenie koni.

Kościesza Monika

Prowadzi trening skokowy w TKKF Hubert jazdy klubowe, a także jazdy skokowe kursowe i hipoterapię w soboty rano. Instruktor sportu jeździeckiego, instruktor hipoterapii. Wieloletni klubowicz oraz członek zarządu TKKF HUBERT w minionych kadencjach. Wychowawca, instruktor i lekarz na obozach letnich w Koczku. Startuje w skokach przez przeszkody, posiada III licencję.

Kościesza Włodzimierz

Prowadzi trening skokowy w TKKF Hubert. Instruktor sportu jeździeckiego. Wieloletni prezes zarządu TKKF HUBERT. Kierownik i instruktor na obozach letnich w Koczku. Startuje w skokach przez przeszkody.

Krawczyńska Anna

Prowadzi jazdy indywidualne. Instruktor rekreacji ze specjalnością jazda konna i hipoterapia. Jest członkiem klubu od ponad 10 lat. Posiada srebrną odznakę PZJ.

Kuklińska Aleksandra

(ENG.) Prowadzi jazdy indywidualne w różne dni, a także kursowe we wtorki. Od 2004 instruktor rekreacji ze specjalnością jazda konna, od 2011 instruktor szkolenia podstawowego PZJ. Sędzia III klasy w ujeżdżeniu i skokach. Klubowicz od kilkunastu lat, członek zarządu TKKF HUBERT w aktualnej kadencji, przedstawiciel do spraw kontaktu zarządu z klubowiczami. Wychowawca, instruktor i kierownik na obozach letnich w Koczku. Posiada srebrną odznakę PZJ. Magister resocjalizacji. Prowadzi jazdy średniozaawansowanym i zaawansowanym jeźdźcom.

Lewińska Lena

Instruktor rekreacji ze specjalnością jazda konna od roku 2010, instruktor szkolenia podstawowego od 2014. Posiada złotą odznakę PZJ. Prowadzi jazdy grupowe w środy (dla zaawansowanych) i czwartki (dla początkujących) oraz jazdy indywidualne (z wykluczeniem lonży). W soboty rano zajmuje się hipoterapią. Koordynuje również wszystkie sprawy organizacyjne z tym związane. Regularnie uczestniczy w konsultacjach oraz zawodach sportowych w dyscyplinie skoków przez przeszkody. Wychowawca i instruktor na obozach letnich w Koczku.

Metera-Zarzycka Ewa

Prowadzi jazdy kursowe we wtorki o 19.30. Od 2004 instruktor rekreacji ze specjalnością jazda konna, od 2006 instruktor szkolenia podstawowego PZJ, od 2011 instruktor sportu jeździeckiego, sędzia II klasy w skokach oraz III w ujeżdżeniu i WKKW, członek Wojewódzkiej Komisji Egzaminacyjnej. Klubowicz i członek zarządu TKKF HUBERT od kilkunastu lat.

Młynarczuk Anna

 

Posiada srebrną odznakę pzj oraz uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna. Prowadzi jazdy indywidualne. Studiuje na wydziale Nauk o Zwierzętach na SGGW. Wychowawca oraz instruktor na obozach letnich w Koczku.

Pietrzak Agata

(ENG.) Posiada srebrną odznakę PZJ oraz uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna. Prowadzi jazdy indywidualne, także w języku angielskim. W pracy zawodowej spędza 8 godzin za biurkiem, dlatego dla równowagi biega. Amatorsko bierze udział w biegach ulicznych na różnych dystansach, od 5km do maratonu.

Sobolewska Agnieszka

(ENG.) Prowadzi jazdy grupowe w poniedziałki i środy dla zaawansowanych i średnio zaawansowanych jeźdźców oraz indywidualne w te same dni, a także czwartki przed południem. Od 2008 instruktor rekreacji ze specjalnością jazda konna, od 2014 instruktor szkolenia podstawowego PZJ. Wychowawca i instruktor na obozach letnich w Koczku. Posiada złotą odznakę PZJ. Ukończyła medycynę weterynaryjną na SGGW. Miłośniczka wszystkich zwierząt.

Szewc Anna

Prowadzi jazdy indywidualne w różne dni, a także kursowe w niedziele przed południem. Instruktor rekreacji ze specjalnością jazda konna. Posiada srebrną odznakę PZJ. Ceniony klubowicz oraz wiceprezes zarządu TKKF HUBERT od wielu lat.

Szewc Arkadiusz

Prowadzi jazdy indywidualne w różne dni, a także kursowe w piątki. Instruktor rekreacji ze specjalnością jazda konna. Posiada srebrną odznakę PZJ. Wieloletni klubowicz oraz członek zarządu TKKF HUBERT w minionych kadencjach. Ma doskonałe podejście do dzieci.

Troć-Zapart Karina

(ENG., RUS.) Prowadzi jazdy grupowe dla zaawansowanych oraz jazdy indywidualne. Od roku 2011 instruktor rekreacji ze specjalnością jazda konna, posiada srebrną odnakę PZJ. Klubowicz od kilkunastu lat, członek zarządu TKKF HUBERT w aktualnej kadencji. Wychowawca i instruktor na obozach letnich w Koczku. Poza jazdą konną kocha książki: kryminały i fantasy; zawodowo jest specjalistą ds windykacji i rozliczeń.

Zarzycka Katarzyna

(ENG., DE.) Instruktor rekreacji ze specjalnością jazda konna. Swoją przygodę z jeździectwem zaczynała w TKKF Hubert jako nastolatka. Po (dłuższej) przerwie związana ze stajnią od 2012 roku. Prowadzi jazdy grupowe i indywidualne w poniedziałki i niedziele, sporadycznie w inne dni. Jeździectwo łączy z pracą zawodową. Jej druga pasja to podróże.